Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık, Bilişim, Ajans Hizmetleri ve Yayımcılık alanlarında faaliyet gösteren firmamız Türkiye, Rusya, İran, Gürcistan, Azerbaycan, Irak ve diğer ülkelerden müşterilerinin Kamu veya Özel Sektöre yönelik projelerine danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Deneyimli kadromuz, bugüne kadar AB ve BM Projeleri başta olmak üzere; Finans, Eğitim, Ticaret, Yatırım ve Saha Araştırması alanlarında müşterilerinin talepleri doğrultusunda birçok proje geliştirmiş ve uygulamıştır.

Yaklaşık 10 yıldır fiilen sahada olan ekibimiz, yurtiçinde özellikle yerel yönetimlere yönelik “Kalkınma” odaklı projeler geliştirmekte ve uygulamaktadır. Proje ekimizin geliştirdiği “Sosyo-Ekonomik Kent Envanteri Projeleri” çeşitli il ve ilçelerimizde uygulanmış ve olumlu sonuçlar alınmıştır.

Bu bağlamda “Polatlı Ekonomik Kent Envanteri Projesi” 2010-2012 yıllarında Ankara Polatlı ilçesinde gerçekleştirilmiştir. Yine Ankara Kazan ilçesinde 2012-2014 yılları arasında “Kazan Sosyo- Ekonomik Kent Envanteri Projesi” uygulanmış ve çalışma kapsamında; Kazan Sosyo-Ekonomik Durum Raporu (2013), Kazan Stratejik Gelişim Raporu (2014) ve Kazan Kalkınma ve Vizyon Geliştirme Planı (2014)  hazırlanmıştır. Ayrıca Bingöl Kent Envanteri ve Kentsel Gelişim Raporu (2014-2019) da ekimiz tarafından hazırlanmıştır.